KurAcja INFINI RF
TWOJA BROŃ W WALCE Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI SKÓRY

Czym jest INFINI RF

 Jeśli masz problem z nadmiernym wydzielaniem sebum, trądzikiem, lub pozostałościami po nim w postaci blizn zanikowych, walczysz z rozszerzonymi porami, chcesz pozbyć się przebawień lub drobnych zmarszczek, a może po prostu Twoja skóra straciła wiotkość? Skutecznie zwalczysz te problemy z pomocą urządzenia INFINI RF. Dodatkowo badania kliniczne INFINI RF wykazały wysoką skuteczność w walce z nadpotliwością pach.

Technologia fal radiowych (promieniowanie radiowe, ang. radiofrequency) wykorzystywana w INFINI RF opiera się na wykorzystaniu oporu w tkankach wobec prądu płynącego między elektrodami wbijanymi w skórę. W efekcie powstaje ciepło powodujące koagulację i w konsekwencji przebudowę włókien kolagenu i elastyny w skórze. Przebudowa włókien kolagenowych rozpoczyna się około 2 dnia po zabiegu i trwa ok. 3-6 miesięcy. Najbardziej widoczne rezultaty osiągamy po upływie 12 tygodni od zabiegu.

Znaczącym atutem tego urządzenia jest sterylna, jednorazowa głowica zabiegowa, tzw. kartridż. Jest to wymienna końcówka z mikroigłami, które na całej długości poza zakończeniami, izolowane są złotem i silikonem. Efekt termiczny osiągamy tylko w miejscu samych zakończeń, docierających w głąb skóry. Pozwala to na bardzo precyzyjną pracę na ustalonej zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami głębokości, na której chcemy wywołać zamierzony efekt. Takie rozwiązanie pozwala jednocześnie ograniczyć wystąpienie reakcji niepożądanych na innych poziomach skóry. Zabieg przeprowadzamy na kilku głębokościach, dzięki czemu działamy bardziej efektywnie, niejako w 3D.

Zabieg wymaga miejscowego znieczulenia skóry.

Oferta zabiegów

STYLIZACJA RZĘS METODĄ 1:1

STYLIZACJA RZĘS METODĄ 2D:3D

Stylizacja rzęs metodą RUSSIAN VOLUME

Stylizacja rzęs metodą MEGA VOLUME

Stylizacja rzęs metodą KIM CAMMELIA

Zabiegi

na oczy

Regeneracja

twarzy

Pozbądź się

zmarszczek

Piękny

make-up

Koniec

z celulitem

Dane mapy
Dane do Mapy ©2018 Google
Dane mapyDane do Mapy ©2018 Google
Dane do Mapy ©2018 Google
Mapa
Satelita
20 m 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu na numer +48 510 053 815 oraz adres e-mail beauytkosmetolog@gmail.com
Trudności w kontakcie mogą być spowodowane wykonywaniem zabiegu lub realizacją szkolenia.