ULTRAFORMER III
LIFTING BEZ SKALPELA

Czym jest ULTRAFORMER III

Jeśli zauważyłaś utratę jędrności skóry, opadające policzki lub powieki, chciałabyś poprawić gęstość swojej skóry, uprać się z „obwisłym brzuszkiem”, czy nadmiarem skóry nad kolanami to Ultraformer III jest zabiegiem idealnym dla Ciebie.

W urządzeniu ULRAFORMER III technologia HIFU, została oparta na terapii ultradźwiękami, które od kilkudziesięciu lat stosowane były w rehabilitacji, w celu poprawy jakości tkanek, a obecnie znalazły zastosowanie w kosmetologii estetycznej. Ultraformer III jest urządzeniem wykorzystującym technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową służącą do podgrzewania tkanek, tj. skóra, tłuszcz i mięśnie. W wyniku selektywnego podgrzania, tkanki mają tendencję do obkurczania się, dodatkowo, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują wytwarzanie nowego kolagenu.

Zabieg Ultraformer pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, a efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Możemy działać zarówno w obrębie twarzy i ciała, pomagają wygładzić wiotka skórę, jak również wygładzić drobne zmarszczki – na co pozwalają specjalnie skonstruowane głowice o długości fali od 9mm do nawet 1,5mm.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg Ultraformer jest zabiegiem nieinwazyjnym oraz wyjątkowo bezpiecznym, nie wymaga znieczulenia.

Przez kilka pierwszych dni miejsca leczone mogą być lekko obolałe lub może wystąpić niewielki obrzęk. Niekiedy pojawiają się także pojedyncze zasinienia. Objawy ustępują po 2-3 dniach, zasinienia po 7-14 dniach.

Oferta zabiegów

STYLIZACJA RZĘS METODĄ 1:1

STYLIZACJA RZĘS METODĄ 2D:3D

Stylizacja rzęs metodą RUSSIAN VOLUME

Stylizacja rzęs metodą MEGA VOLUME

Stylizacja rzęs metodą KIM CAMMELIA

Zabiegi

na oczy

Regeneracja

twarzy

Pozbądź się

zmarszczek

Piękny

make-up

Koniec

z celulitem

Dane mapy
Dane do Mapy ©2018 Google
Dane mapyDane do Mapy ©2018 Google
Dane do Mapy ©2018 Google
Mapa
Satelita
20 m 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu na numer +48 510 053 815 oraz adres e-mail beauytkosmetolog@gmail.com
Trudności w kontakcie mogą być spowodowane wykonywaniem zabiegu lub realizacją szkolenia.