koniec z celLulitem!
 

Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, które objawia się widocznymi grudkami, tzw. „pomarańczową skórką”. Występuje najczęściej na skórze ud, bioder i pośladków. Cellulit powstaje gdy komórki tłuszczowe się powiększają, uciskają naczynia krwionośne i limfatyczne. Działa to niekorzystnie na krążenie i przemianę materii. Komórki słabiej przyswajają tlen i składniki odżywcze, a toksyny i woda zaczynają zalegać w tkankach. Zapraszamy do zapoznania się z zabiegami, które skutecznie usuną cellulit.

scizer

Urządzenie Scizer zostało stworzone do zwalczania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej i uporczywego cellulitu. Bardzo często mimo diety i odpowiednich ćwiczeń, nie sposób się pozbyć niektórych uporczywych niedoskonałości. W urządzeniu tym zastosowane technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), a dzięki dwóm głowicom wyposażonym w bardzo dokładny skaner, Scizer jest wyjątkowo skuteczny.

Scizer wykorzystuje technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej (HIFU). Fala ta działa na głębokości 13 mm i skutecznie redukuje podskórną warstwę tłuszczu. Błony tłuszczowe zostają całkowicie zniszczone, bez powodowania jakichkolwiek uszczerbków w zdrowych tkankach.

Ultraformer III

W urządzeniu Ultraformer III została zastosowana rewolucyjna technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Jej działanie jest oparte na terapii ultradźwiękami, które od kilkudziesięciu lat stosowane były w rehabilitacji w celu poprawy jakości tkanek, a obecnie znalazły zastosowanie w kosmetologii estetycznej. Zogniskowana fala ultradźwiękowa podgrzewa tkanki skórne, tłuszczowe i mięśniowe, w wyniku czego tkanki obkurczają się. Na skórze natomiast dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują wytwarzanie nowego kolagenu.

Zabieg Ultraformer pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, a efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Możemy działać zarówno w obrębie twarzy i ciała (pomagają wygładzić wiotką skórę), jak i również wygładzić drobne zmarszczki – na co pozwalają specjalnie skonstruowane głowice o długości fali od 9 mm do 1,5 mm.

Udostępniamy możliwość opłaty ratalnej za nasze usługi kosmetologiczne.

Wejdź i sprawdź na mediraty:

kosmetolog Warszawa

Dane mapy
Dane do Mapy ©2018 Google
Dane mapyDane do Mapy ©2018 Google
Dane do Mapy ©2018 Google
Mapa
Satelita
20 m 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu na numer +48 510 053 815 oraz adres e-mail beautykosmetolog@gmail.com
Trudności w kontakcie mogą być spowodowane wykonywaniem zabiegu lub realizacją szkolenia.