POZBĄDŹ SIĘ ZMARSZCZEK
 

Z wiekiem nasza skóra traci swoją elastyczność, a na jej powierzchni pojawiają się coraz głębsze zmarszczki. Wyróżniamy kilka rodzajów zmarszczek, m.in. mimiczne i związane z procesem starzenia się. Nawet najlepsze kosmetyki z czasem przestają przynosić upragnione efekty, a bruzd na naszej twarzy jest coraz więcej. Zapraszamy do zapoznania się z zabiegami, które skutecznie i bezinwazyjnie pomogą nam w walce ze zmarszczkami.

Ultraformer III

W urządzeniu Ultraformer III została zastosowana rewolucyjna technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Jej działanie jest oparte na terapii ultradźwiękami, które od kilkudziesięciu lat stosowane były w rehabilitacji w celu poprawy jakości tkanek, a obecnie znalazły zastosowanie w kosmetologii estetycznej. Zogniskowana fala ultradźwiękowa podgrzewa tkanki skórne, tłuszczowe i mięśniowe, w wyniku czego tkanki obkurczają się. Na skórze natomiast dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują wytwarzanie nowego kolagenu.

Zabieg Ultraformer pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, a efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Możemy działać zarówno w obrębie twarzy i ciała (pomagają wygładzić wiotką skórę), jak i również wygładzić drobne zmarszczki – na co pozwalają specjalnie skonstruowane głowice o długości fali od 9 mm do 1,5 mm.

 

infini rf

Masz problem z nadmiernym wydzielaniem sebum, trądzikiem lub pozostałościami po nim w postaci blizn zanikowych, walczysz z rozszerzonymi porami, chcesz pozbyć się przebarwień lub drobnych zmarszczek, a może po prostu Twoja skóra straciła wiotkość? Skutecznie zwalczysz te problemy z pomocą urządzenia INFINI RF.

Technologia fal radiowych (promieniowanie radiowe, ang. radiofrequency) zastosowana w urządzeniu INFINI RF opiera się na wykorzystaniu oporu w tkankach wobec prądu płynącego między elektrodami wbijanymi w skórę. W efekcie powstaje ciepło powodujące koagulację i w konsekwencji przebudowę włókien kolagenu i elastyny w skórze. Przebudowa włókien kolagenowych rozpoczyna się około 2 dni po zabiegu i trwa ok. 3-6 miesięcy. Najbardziej widoczne rezultaty osiągamy po upływie 12 tygodni od zabiegu.

 

Udostępniamy możliwość opłaty ratalnej za nasze usługi kosmetologiczne.

Wejdź i sprawdź na mediraty:

kosmetolog Warszawa

Dane mapy
Dane do Mapy ©2018 Google
Dane mapyDane do Mapy ©2018 Google
Dane do Mapy ©2018 Google
Mapa
Satelita
20 m 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu na numer +48 510 053 815 oraz adres e-mail beautykosmetolog@gmail.com
Trudności w kontakcie mogą być spowodowane wykonywaniem zabiegu lub realizacją szkolenia.