REGENERACJA TWARZY
 

Twoja skóra twarzy jest zmęczona, pozbawiona kolorytu i blasku? Wydajesz fortunę na kosmetyki, które nie działają? Niestety z wiekiem proces odnowy komórkowej stopniowo zwalnia, a nasza skóra się starzeje. Staje się ona coraz bardziej wiotka, a na jej powierzchni pojawiają się zmarszczki. Jeśli chcesz odzyskać jej dawny blask, zapraszamy do zapoznania się z naszymi skutecznymi sposobami na regenerację skóry twarzy.

Laser tulowy

Laser tulowy to zabieg, który jest szczególnie polecany osobom walczącym z przebarwieniami na skórze. Zabieg ten wyrównuje koloryt, wygładza zmarszczki i blizny potrądzikowe, a także likwiduje duże pory i pomaga zwalczyć melasmę naskórka. Innowacyjna technologia zastosowana w laserze pozwala na widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Skuteczność tego urządzenia jest potwierdzona przez liczne badania kliniczne oraz samych pacjentów.

Laser tulowy umożliwia prowadzenie bezbolesnych zabiegów na powierzchniowych warstwach skóry. Działa regenerująco oraz oczyszczająco. Podczas zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia warstwy rogowej naskórka, dzięki czemu gojenie następuje szybciej.

INFINI RF

Masz problem z nadmiernym wydzielaniem sebum, trądzikiem lub pozostałościami po nim w postaci blizn zanikowych, walczysz z rozszerzonymi porami, chcesz pozbyć się przebarwień lub drobnych zmarszczek, a może po prostu Twoja skóra straciła wiotkość? Skutecznie zwalczysz te problemy z pomocą urządzenia INFINI RF.

Technologia fal radiowych (promieniowanie radiowe, ang. radiofrequency) zastosowana w urządzeniu INFINI RF opiera się na wykorzystaniu oporu w tkankach wobec prądu płynącego między elektrodami wbijanymi w skórę. W efekcie powstaje ciepło powodujące koagulację i w konsekwencji przebudowę włókien kolagenu i elastyny w skórze. Przebudowa włókien kolagenowych rozpoczyna się około 2 dni po zabiegu i trwa ok. 3-6 miesięcy. Najbardziej widoczne rezultaty osiągamy po upływie 12 tygodni od zabiegu.

 

Udostępniamy możliwość opłaty ratalnej za nasze usługi kosmetologiczne.

Wejdź i sprawdź na mediraty:

kosmetolog Warszawa

Dane mapy
Dane do Mapy ©2018 Google
Dane mapyDane do Mapy ©2018 Google
Dane do Mapy ©2018 Google
Mapa
Satelita
20 m 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu na numer +48 510 053 815 oraz adres e-mail beautykosmetolog@gmail.com
Trudności w kontakcie mogą być spowodowane wykonywaniem zabiegu lub realizacją szkolenia.